Дата Зміна Час ПІБ фахівця Спеціальність Кабінет
27.02.2020 1 смена 08:00 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216 Свєтлова Марія Анатоліївна
27.02.2020 1 смена 08:40 Портна I.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
27.02.2020 1 смена 08:40 Тiтовченко Т.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
27.02.2020 1 смена 08:40 Прилуцька Д.А лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 203
27.02.2020 1 смена 09:00 Маринченко Г.В. Лікар-стоматолог без категорії каб. 205
27.02.2020 1 смена 09:00 Добриця В.С Лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 204
27.02.2020 1 смена 09:00 Москаленко О.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 205
27.02.2020 1 смена 09:00 Шевчук I.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
27.02.2020 1 смена 09:00 Румянцева І.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
27.02.2020 1 смена 10:00 Сiраш А.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 203 Королева Виктория Михайловна
27.02.2020 1 смена 10:00 Богдан С.Б. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
27.02.2020 1 смена 12:00 Фесик Ю.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 322
27.02.2020 1 смена 13:00 Льодовий І.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 322 Коваленко Алеся Олексіївна
27.02.2020 2 смена 14:40 Довганич В.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
27.02.2020 2 смена 15:00 Овдієнко Н.В. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 204 Білошицька Гаяне Агаронівна
27.02.2020 2 смена 15:00 Льодова Н.С. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
27.02.2020 2 смена 16:00 Соболь Л.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212 Омельяненко Антон Александрович
27.02.2020 2 смена 16:00 Дзядзько Г.М. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 203
27.02.2020 2 смена 16:00 Гладиш О.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
27.02.2020 2 смена 16:00 Андрiєнко С.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
27.02.2020 2 смена 17:00 Литвин Л.I. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
27.02.2020 2 смена 18:00 Азанова Х.Є Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 219
27.02.2020 2 смена 18:00 Ракович Л.Є. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
27.02.2020 2 смена 18:00 Давиденко О.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
27.02.2020 2 смена 19:00 Помазний В.І Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214 Фидришевская Людмила Валентиновна
27.02.2020 2 смена 19:00 Антоненко А.Д. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
28.02.2020 1 смена 08:00 Литвин Л.I. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
28.02.2020 1 смена 08:00 Гладиш О.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
28.02.2020 1 смена 08:00 Довганич В.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
28.02.2020 1 смена 08:00 Давиденко О.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
28.02.2020 1 смена 08:40 Помазний В.І Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
28.02.2020 1 смена 08:40 Антоненко А.Д. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
28.02.2020 1 смена 09:00 Соболь Л.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212 Омельяненко Антон Александрович
28.02.2020 1 смена 09:00 Румянцева І.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 205 Докіна Анна Олегівна
28.02.2020 1 смена 09:00 Азанова Х.Є Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 219
28.02.2020 1 смена 09:00 Дзядзько Г.М. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 203
28.02.2020 1 смена 09:00 Льодова Н.С. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
28.02.2020 1 смена 10:00 Овдієнко Н.В. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 204 Борзак Олена Анатоліївна
28.02.2020 1 смена 10:00 Ракович Л.Є. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
28.02.2020 1 смена 11:00 Андрiєнко С.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
28.02.2020 2 смена 14:40 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216
28.02.2020 2 смена 15:00 Богдан С.Б. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213 Суворин Вячеслав Филиппович
28.02.2020 2 смена 15:00 Маринченко Г.В. Лікар-стоматолог без категорії каб. 205
28.02.2020 2 смена 15:00 Москаленко О.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 205
28.02.2020 2 смена 15:00 Сiраш А.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 213
28.02.2020 2 смена 15:00 Тiтовченко Т.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
28.02.2020 2 смена 17:00 Шевчук I.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
28.02.2020 2 смена 18:00 Прилуцька Д.А лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 322
28.02.2020 2 смена 19:00 Портна I.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214 Зубок Сергій Володимирович
28.02.2020 2 смена 19:00 Льодовий І.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 322
02.03.2020 1 смена 08:00 Литвин Л.I. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
02.03.2020 1 смена 08:00 Гладиш О.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
02.03.2020 1 смена 08:00 Довганич В.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
02.03.2020 1 смена 08:00 Давиденко О.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
02.03.2020 1 смена 08:40 Помазний В.І Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
02.03.2020 1 смена 08:40 Антоненко А.Д. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
02.03.2020 1 смена 09:00 Азанова Х.Є Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 219
02.03.2020 1 смена 09:00 Дзядзько Г.М. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 203
02.03.2020 1 смена 09:00 Соболь Л.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
02.03.2020 1 смена 09:00 Льодова Н.С. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
02.03.2020 1 смена 09:00 Румянцева І.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 205
02.03.2020 1 смена 10:00 Овдієнко Н.В. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 204
02.03.2020 1 смена 10:00 Ракович Л.Є. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
02.03.2020 1 смена 11:00 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог без категорії каб. 213
02.03.2020 1 смена 11:00 Андрiєнко С.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
02.03.2020 2 смена 14:40 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216
02.03.2020 2 смена 15:00 Маринченко Г.В. Лікар-стоматолог без категорії каб. 205
02.03.2020 2 смена 15:00 Фесик Ю.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 322
02.03.2020 2 смена 15:00 Москаленко О.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 205
02.03.2020 2 смена 15:00 Сiраш А.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 213
02.03.2020 2 смена 15:00 Марцинкевич В.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
02.03.2020 2 смена 17:00 Шевчук I.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
02.03.2020 2 смена 18:00 Прилуцька Д.А лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 322
02.03.2020 2 смена 19:00 Льодовий І.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 322
02.03.2020 2 смена 19:00 Портна I.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
03.03.2020 1 смена 08:00 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216
03.03.2020 1 смена 08:40 Портна I.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
03.03.2020 1 смена 08:40 Тiтовченко Т.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
03.03.2020 1 смена 08:40 Прилуцька Д.А лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 203
03.03.2020 1 смена 08:40 Марцинкевич В.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
03.03.2020 1 смена 09:00 Маринченко Г.В. Лікар-стоматолог без категорії каб. 205
03.03.2020 1 смена 09:00 Добриця В.С Лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 204
03.03.2020 1 смена 09:00 Москаленко О.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 205
03.03.2020 1 смена 09:00 Шевчук I.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
03.03.2020 1 смена 09:00 Румянцева І.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
03.03.2020 1 смена 10:00 Богдан С.Б. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
03.03.2020 1 смена 10:00 Сiраш А.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 203
03.03.2020 1 смена 12:00 Фесик Ю.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 322
03.03.2020 1 смена 13:00 Льодовий І.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 322
03.03.2020 2 смена 14:40 Довганич В.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
03.03.2020 2 смена 15:00 Овдієнко Н.В. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 204
03.03.2020 2 смена 15:00 Льодова Н.С. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
03.03.2020 2 смена 16:00 Дзядзько Г.М. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 203
03.03.2020 2 смена 16:00 Гладиш О.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
03.03.2020 2 смена 16:00 Соболь Л.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
03.03.2020 2 смена 16:00 Андрiєнко С.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
03.03.2020 2 смена 17:00 Литвин Л.I. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
03.03.2020 2 смена 18:00 Азанова Х.Є Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 219
03.03.2020 2 смена 18:00 Ракович Л.Є. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
03.03.2020 2 смена 18:00 Давиденко О.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
03.03.2020 2 смена 19:00 Помазний В.І Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
03.03.2020 2 смена 19:00 Антоненко А.Д. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
04.03.2020 1 смена 08:00 Литвин Л.I. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
04.03.2020 1 смена 08:00 Гладиш О.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
04.03.2020 1 смена 08:00 Довганич В.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
04.03.2020 1 смена 08:00 Давиденко О.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
04.03.2020 1 смена 08:40 Помазний В.І Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
04.03.2020 1 смена 08:40 Антоненко А.Д. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
04.03.2020 1 смена 09:00 Азанова Х.Є Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 219
04.03.2020 1 смена 09:00 Дзядзько Г.М. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 203
04.03.2020 1 смена 09:00 Соболь Л.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
04.03.2020 1 смена 09:00 Льодова Н.С. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
04.03.2020 1 смена 09:00 Румянцева І.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 205
04.03.2020 1 смена 10:00 Овдієнко Н.В. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 204
04.03.2020 1 смена 10:00 Ракович Л.Є. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
04.03.2020 1 смена 11:00 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог без категорії каб. 213
04.03.2020 1 смена 11:00 Андрiєнко С.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
04.03.2020 2 смена 14:40 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216
04.03.2020 2 смена 15:00 Маринченко Г.В. Лікар-стоматолог без категорії каб. 205
04.03.2020 2 смена 15:00 Фесик Ю.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 322
04.03.2020 2 смена 15:00 Москаленко О.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 205
04.03.2020 2 смена 15:00 Сiраш А.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 213
04.03.2020 2 смена 15:00 Тiтовченко Т.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
04.03.2020 2 смена 15:00 Богдан С.Б. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
04.03.2020 2 смена 15:00 Марцинкевич В.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
04.03.2020 2 смена 17:00 Шевчук I.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
04.03.2020 2 смена 18:00 Прилуцька Д.А лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 322
04.03.2020 2 смена 19:00 Льодовий І.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 322
04.03.2020 2 смена 19:00 Портна I.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
05.03.2020 1 смена 08:00 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216
05.03.2020 1 смена 08:40 Портна I.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
05.03.2020 1 смена 08:40 Тiтовченко Т.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
05.03.2020 1 смена 08:40 Прилуцька Д.А лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 203
05.03.2020 1 смена 08:40 Марцинкевич В.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
05.03.2020 1 смена 09:00 Москаленко О.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 205
05.03.2020 1 смена 09:00 Румянцева І.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
05.03.2020 1 смена 09:00 Маринченко Г.В. Лікар-стоматолог без категорії каб. 205
05.03.2020 1 смена 09:00 Добриця В.С Лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 204
05.03.2020 1 смена 09:00 Шевчук I.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
05.03.2020 1 смена 10:00 Богдан С.Б. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
05.03.2020 1 смена 10:00 Сiраш А.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 203
05.03.2020 1 смена 12:00 Фесик Ю.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 322
05.03.2020 1 смена 13:00 Льодовий І.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 322
05.03.2020 2 смена 14:40 Довганич В.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
05.03.2020 2 смена 15:00 Овдієнко Н.В. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 204
05.03.2020 2 смена 15:00 Льодова Н.С. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
05.03.2020 2 смена 16:00 Андрiєнко С.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
05.03.2020 2 смена 16:00 Дзядзько Г.М. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 203
05.03.2020 2 смена 16:00 Гладиш О.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
05.03.2020 2 смена 16:00 Соболь Л.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
05.03.2020 2 смена 17:00 Литвин Л.I. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
05.03.2020 2 смена 18:00 Азанова Х.Є Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 219
05.03.2020 2 смена 18:00 Ракович Л.Є. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
05.03.2020 2 смена 18:00 Давиденко О.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
05.03.2020 2 смена 19:00 Помазний В.І Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
05.03.2020 2 смена 19:00 Антоненко А.Д. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
06.03.2020 1 смена 08:00 Литвин Л.I. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
06.03.2020 1 смена 08:00 Давиденко О.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
06.03.2020 1 смена 08:00 Гладиш О.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
06.03.2020 1 смена 08:00 Довганич В.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
06.03.2020 1 смена 08:40 Антоненко А.Д. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
06.03.2020 1 смена 08:40 Помазний В.І Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
06.03.2020 1 смена 09:00 Соболь Л.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
06.03.2020 1 смена 09:00 Льодова Н.С. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
06.03.2020 1 смена 09:00 Румянцева І.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 205
06.03.2020 1 смена 09:00 Азанова Х.Є Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 219
06.03.2020 1 смена 09:00 Дзядзько Г.М. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 203
06.03.2020 1 смена 10:00 Овдієнко Н.В. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 204
06.03.2020 1 смена 10:00 Ракович Л.Є. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 322
06.03.2020 1 смена 11:00 Андрiєнко С.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
06.03.2020 1 смена 11:00 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог без категорії каб. 213
06.03.2020 2 смена 14:40 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216
06.03.2020 2 смена 15:00 Москаленко О.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 205
06.03.2020 2 смена 15:00 Маринченко Г.В. Лікар-стоматолог без категорії каб. 205
06.03.2020 2 смена 15:00 Фесик Ю.В. Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 322
06.03.2020 2 смена 15:00 Богдан С.Б. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
06.03.2020 2 смена 15:00 Сiраш А.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 213
06.03.2020 2 смена 15:00 Тiтовченко Т.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
06.03.2020 2 смена 15:00 Марцинкевич В.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
06.03.2020 2 смена 17:00 Шевчук I.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
06.03.2020 2 смена 18:00 Прилуцька Д.А лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 322
06.03.2020 2 смена 19:00 Портна I.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
06.03.2020 2 смена 19:00 Льодовий І.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 322