Дата Зміна Час ПІБ фахівця Спеціальність Кабінет
20.10.2021 1 смена 08:00 Литвин Л.I. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
20.10.2021 1 смена 08:40 Гладиш О.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
20.10.2021 1 смена 08:40 Помазний В.І Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
20.10.2021 1 смена 08:40 Антоненко А.Д. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 306
20.10.2021 1 смена 09:00 Азанова Х.Є Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 219
20.10.2021 1 смена 09:00 Дзядзько Г.М. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 203
20.10.2021 1 смена 09:00 Соболь Л.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
20.10.2021 1 смена 09:00 Льодова Н.С. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
20.10.2021 1 смена 09:00 Румянцева І.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 205
20.10.2021 1 смена 10:00 Овдієнко Н.В. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 204
20.10.2021 1 смена 11:00 Андрiєнко С.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
20.10.2021 2 смена 14:40 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216
20.10.2021 2 смена 15:00 Богдан С.Б. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
20.10.2021 2 смена 15:00 Сiраш А.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 213
20.10.2021 2 смена 15:00 Марцинкевич В.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
20.10.2021 2 смена 16:00 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216
20.10.2021 2 смена 17:00 Олешко В.Г. Лікар-стоматолог без категорії каб. 205
20.10.2021 2 смена 17:00 Шевчук I.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
20.10.2021 2 смена 18:00 Прилуцька Д.А лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 203 Андрушко Светлана Анатольевна
20.10.2021 2 смена 19:00 Льодовий І.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 203
20.10.2021 2 смена 19:00 Портна I.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
21.10.2021 1 смена 08:00 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216
21.10.2021 1 смена 08:40 Портна I.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
21.10.2021 1 смена 08:40 Марцинкевич В.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
21.10.2021 1 смена 09:00 Прилуцька Д.А лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 203 Шурига сергей алексеевич
21.10.2021 1 смена 09:00 Олешко В.Г. Лікар-стоматолог без категорії каб. 205
21.10.2021 1 смена 09:00 Шевчук I.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
21.10.2021 1 смена 09:00 Румянцева І.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 205
21.10.2021 1 смена 10:00 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216
21.10.2021 1 смена 10:00 Богдан С.Б. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
21.10.2021 1 смена 10:00 Сiраш А.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 213
21.10.2021 1 смена 13:00 Льодовий І.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 203
21.10.2021 2 смена 15:00 Овдієнко Н.В. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 204
21.10.2021 2 смена 15:00 Льодова Н.С. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
21.10.2021 2 смена 16:00 Дзядзько Г.М. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 203
21.10.2021 2 смена 16:00 Гладиш О.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
21.10.2021 2 смена 16:00 Соболь Л.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
21.10.2021 2 смена 16:00 Андрiєнко С.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
21.10.2021 2 смена 17:00 Литвин Л.I. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
21.10.2021 2 смена 18:00 Азанова Х.Є Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 219
21.10.2021 2 смена 19:00 Помазний В.І Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
21.10.2021 2 смена 19:00 Антоненко А.Д. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 306
22.10.2021 1 смена 08:00 Литвин Л.I. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
22.10.2021 1 смена 08:40 Гладиш О.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 204
22.10.2021 1 смена 08:40 Помазний В.І Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
22.10.2021 1 смена 08:40 Антоненко А.Д. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 306
22.10.2021 1 смена 09:00 Азанова Х.Є Лікар-стоматолог другої кваліфікаційної категорії каб. 219
22.10.2021 1 смена 09:00 Дзядзько Г.М. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 203
22.10.2021 1 смена 09:00 Соболь Л.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
22.10.2021 1 смена 09:00 Льодова Н.С. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 216
22.10.2021 1 смена 09:00 Румянцева І.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 205
22.10.2021 1 смена 10:00 Овдієнко Н.В. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 204
22.10.2021 1 смена 11:00 Андрiєнко С.I. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 212
22.10.2021 2 смена 14:40 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216
22.10.2021 2 смена 15:00 Богдан С.Б. Лікар-стоматолог-терапевт вищої кваліфікаційної категорії каб. 213
22.10.2021 2 смена 15:00 Сiраш А.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 213
22.10.2021 2 смена 15:00 Марцинкевич В.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214
22.10.2021 2 смена 16:00 Мiшкiн I.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 216
22.10.2021 2 смена 17:00 Олешко В.Г. Лікар-стоматолог без категорії каб. 205
22.10.2021 2 смена 17:00 Шевчук I.В. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 219
22.10.2021 2 смена 18:00 Прилуцька Д.А лікар-стоматолог-терапевт без категорії каб. 203 Андрушко Светлана Анатольевна
22.10.2021 2 смена 19:00 Льодовий І.В. Лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії каб. 203
22.10.2021 2 смена 19:00 Портна I.О. Лікар-стоматолог-терапевт першої кваліфікаційної категорії каб. 214