Дата Зміна Час ПІБ фахівця Спеціальність Кабінет
27.02.2020 1 смена 08:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
27.02.2020 1 смена 08:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
27.02.2020 1 смена 09:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
27.02.2020 1 смена 10:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
27.02.2020 1 смена 10:00 Косенко Л.В. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
27.02.2020 1 смена 10:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
27.02.2020 1 смена 12:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
27.02.2020 1 смена 12:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
27.02.2020 1 смена 12:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
27.02.2020 2 смена 15:00 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
27.02.2020 2 смена 15:20 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406 Суворин Вячеслав Филиппович
27.02.2020 2 смена 15:20 Солодкий О.І Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 404
27.02.2020 2 смена 16:00 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
27.02.2020 2 смена 16:40 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
27.02.2020 2 смена 17:20 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
27.02.2020 2 смена 17:20 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
27.02.2020 2 смена 18:00 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
28.02.2020 1 смена 10:00 Солодкий О.І Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 404
28.02.2020 1 смена 10:00 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406
28.02.2020 1 смена 10:20 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
28.02.2020 1 смена 11:00 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
28.02.2020 1 смена 11:00 Боровик А.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 406
28.02.2020 1 смена 11:00 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
28.02.2020 1 смена 12:00 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
28.02.2020 2 смена 15:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
28.02.2020 2 смена 15:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
28.02.2020 2 смена 15:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
28.02.2020 2 смена 16:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
28.02.2020 2 смена 16:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
28.02.2020 2 смена 17:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
28.02.2020 2 смена 19:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
28.02.2020 2 смена 19:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
02.03.2020 1 смена 10:00 Солодкий О.І Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 404
02.03.2020 1 смена 10:00 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406
02.03.2020 1 смена 10:20 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
02.03.2020 1 смена 11:00 Боровик А.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 406
02.03.2020 1 смена 11:00 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
02.03.2020 1 смена 12:00 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
02.03.2020 2 смена 15:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
02.03.2020 2 смена 15:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
02.03.2020 2 смена 15:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
02.03.2020 2 смена 16:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
02.03.2020 2 смена 16:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
02.03.2020 2 смена 17:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
02.03.2020 2 смена 19:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
02.03.2020 2 смена 19:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
03.03.2020 1 смена 08:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
03.03.2020 1 смена 08:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
03.03.2020 1 смена 09:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
03.03.2020 1 смена 10:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
03.03.2020 1 смена 10:00 Косенко Л.В. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
03.03.2020 1 смена 10:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
03.03.2020 1 смена 12:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
03.03.2020 1 смена 12:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
03.03.2020 1 смена 12:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
03.03.2020 2 смена 15:00 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
03.03.2020 2 смена 15:20 Солодкий О.І Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 404
03.03.2020 2 смена 15:20 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406
03.03.2020 2 смена 16:00 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
03.03.2020 2 смена 16:40 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
03.03.2020 2 смена 17:20 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
03.03.2020 2 смена 17:20 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
03.03.2020 2 смена 18:00 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
04.03.2020 1 смена 10:00 Солодкий О.І Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 404
04.03.2020 1 смена 10:00 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406
04.03.2020 1 смена 10:20 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
04.03.2020 1 смена 11:00 Боровик А.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 406
04.03.2020 1 смена 11:00 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
04.03.2020 1 смена 12:00 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
04.03.2020 2 смена 15:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
04.03.2020 2 смена 15:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
04.03.2020 2 смена 15:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
04.03.2020 2 смена 16:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
04.03.2020 2 смена 16:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
04.03.2020 2 смена 17:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
04.03.2020 2 смена 19:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
04.03.2020 2 смена 19:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
05.03.2020 1 смена 08:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
05.03.2020 1 смена 08:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
05.03.2020 1 смена 09:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
05.03.2020 1 смена 10:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
05.03.2020 1 смена 10:00 Косенко Л.В. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
05.03.2020 1 смена 10:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
05.03.2020 1 смена 12:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
05.03.2020 1 смена 12:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
05.03.2020 1 смена 12:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
05.03.2020 2 смена 15:00 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
05.03.2020 2 смена 15:20 Солодкий О.І Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 404
05.03.2020 2 смена 15:20 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406
05.03.2020 2 смена 16:00 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
05.03.2020 2 смена 16:40 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
05.03.2020 2 смена 17:20 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
05.03.2020 2 смена 17:20 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
05.03.2020 2 смена 18:00 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
06.03.2020 1 смена 10:00 Солодкий О.І Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 404
06.03.2020 1 смена 10:00 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406
06.03.2020 1 смена 10:20 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
06.03.2020 1 смена 11:00 Боровик А.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 406
06.03.2020 1 смена 11:00 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
06.03.2020 1 смена 12:00 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
06.03.2020 2 смена 15:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
06.03.2020 2 смена 15:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
06.03.2020 2 смена 15:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
06.03.2020 2 смена 16:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
06.03.2020 2 смена 16:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
06.03.2020 2 смена 17:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
06.03.2020 2 смена 19:00 Байдаков В.М. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 405
06.03.2020 2 смена 19:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405