Дата Зміна Час ПІБ фахівця Спеціальність Кабінет
20.10.2021 1 смена 08:00 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
20.10.2021 1 смена 09:00 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
20.10.2021 1 смена 09:00 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406
20.10.2021 1 смена 10:00 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
20.10.2021 1 смена 10:00 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
20.10.2021 1 смена 10:00 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406
20.10.2021 1 смена 10:20 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
20.10.2021 1 смена 10:40 Солодкий О.І Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 404
20.10.2021 1 смена 11:00 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
20.10.2021 1 смена 11:20 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
20.10.2021 1 смена 12:20 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
20.10.2021 2 смена 15:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
20.10.2021 2 смена 15:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
20.10.2021 2 смена 16:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
20.10.2021 2 смена 16:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
20.10.2021 2 смена 17:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
20.10.2021 2 смена 19:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
21.10.2021 1 смена 08:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
21.10.2021 1 смена 09:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
21.10.2021 1 смена 10:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
21.10.2021 1 смена 10:00 Косенко Л.В. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
21.10.2021 1 смена 10:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
21.10.2021 1 смена 12:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
21.10.2021 1 смена 12:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
21.10.2021 2 смена 15:00 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
21.10.2021 2 смена 15:00 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
21.10.2021 2 смена 15:20 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406
21.10.2021 2 смена 16:00 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
21.10.2021 2 смена 16:00 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406
21.10.2021 2 смена 17:00 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
21.10.2021 2 смена 17:20 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
21.10.2021 2 смена 17:20 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
21.10.2021 2 смена 17:20 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
21.10.2021 2 смена 17:40 Солодкий О.І Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 404
21.10.2021 2 смена 18:00 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
22.10.2021 1 смена 08:00 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
22.10.2021 1 смена 09:00 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
22.10.2021 1 смена 09:00 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406
22.10.2021 1 смена 10:00 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
22.10.2021 1 смена 10:00 Кравченко Л.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
22.10.2021 1 смена 10:00 Качура Л. Й. Лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії каб. 406
22.10.2021 1 смена 10:20 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
22.10.2021 1 смена 10:40 Солодкий О.І Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 404
22.10.2021 1 смена 11:00 Брагинець О.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
22.10.2021 1 смена 11:20 Кохановський А.Ю. Лікар-стоматолог-ортопед без категорі каб. 405
22.10.2021 1 смена 12:20 Тарасов В.О. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
22.10.2021 2 смена 15:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
22.10.2021 2 смена 15:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
22.10.2021 2 смена 16:00 Тарасенко Д.А. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 407
22.10.2021 2 смена 16:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405
22.10.2021 2 смена 17:00 Попсуй Є.О. Лікар-стоматолог-ортопед без категорії каб. 404
22.10.2021 2 смена 19:00 Брагинець Ю.М. Лікар-стоматолог-ортопед першої квал.категорії каб. 405